Bu taahhütnamede öğrencinin Beyin Egzersizleri ve Zeka Oyunları Programına ilişkin esaslar için düzenlenmiştir.

Gizli Zeka Eğitim Kurumları tarafından öğrenciye verilen kitap, kitapçık, test vb. materyaller hiçbir surette çoğaltılamaz, dağıtılamaz, ticari amaçla kullanılamaz. Çoğaltıp paylaşır ise tüm kanuni sorumluluğu öğrencinin velisi kabul eder. Bu program deneme ayı dahil

20 ay (150 ders saati) içerisinde verilecektir. Ancak öğrencinin yaşına, algısına ve çalışma düzenine göre program süresinde değişiklikler olabilir.

EĞİTİMİ DONDURMA ESASLARI

a) Öğrencinin sağlığının programa devam edemeyecek duruma gelmesinin sağlık raporu ile belgelenmesi durumunda öğrencinin kaydı dondurulur.
b) Kurumun kapanması durumunda öğrencinin kaydı silinir.
Bu sebepler dışında kayıt dondurma veya kayıt silme işlemi yapılmaz. Prosedüre uymadan program bırakıldığı takdirde ücret iadesi yapılmaz. Kayıt dondurma işlemi yapılması için, bizzat öğrenci velisinin şube müdürlüğüne vereceği dilekçe ve mazeretine ilişkin resmi belgeyi ibraz etmesi gerekir. Belgesiz kayıt dondurulmaz.

Bunun dışında,

• Deneme süreci kampanyasından her öğrenci bir kere yararlanabilir.
• Deneme süreci 4 hafta ( 8 ders saati ) sürecektir. Eğitim bedeli ve eğitim seti ücreti 1 öğrenci için toplam 350TL dir. Eğitime başlamadan en geç 10 gün öncesinde ücret tahsil edilecektir.
• Programa sonradan dahil olan öğrencinin 1 aylık deneme süresi 4 telafi/ana ders ile sınırlıdır. Ana dersler 2 ders saati, telafi dersler 1 ders saati sürmektedir.
• Deneme sürecinden sonra alınan 45 ders saatlik (6 ay) online kur programının 1 öğrenci için toplam ücreti 2280 TL dir. Veli istediği takdirde ödemeyi iyizico’nun vade seçeneklerine göre taksitlendirebilir, isterse de nakit veya eft yolu ile %5 indirimle 2160 TL olarak ödeyebilir.
• Deneme sürecinden sonra alınan 60 ders saatlik (8 ay) online kur programının 1 öğrenci için toplam ücreti 2800 TL dir. Veli istediği takdirde ödemeyi iyizico’nun vade seçeneklerine göre taksitlendirebilir, isterse de nakit veya eft yolu ile %5 indirimle 2660 TL olarak ödeyebilir.
• Kardeş öğrenci kayıtlarında deneme sürecinden sonra %10 luk indirim uygulanır. Veli istediği takdirde ödemeyi iyizico’nun vade seçeneklerine göre taksitlendirebilir. Tüm ödemeyi nakit veya eft yoluyla peşin ödemek isterse %5 lik daha indirim uygulanır.
• Okulların yaz tatili dönemi boyunca kurum hafta sonu kapalıdır. Tüm dersler hafta içi yapılmaktadır.
• Kurum yarıyıl tatilinde 1 hafta, yaz tatilinde 2 hafta eğitime ara vermektedir. Yıllık eğitim programımızı resmi tatiller de dahil, kapalı olduğumuz zamanlardaki ders saatleri hesaplanarak planlanmıştır.
• Beyin Egzersizleri ve Zeka Oyunları programı sertifikasız bir programdır.
MUVAFAKAT: Öğrencinin resminin, isminin, fotoğraflarının, videolarının Gizli Zeka Eğitim Kurumları öğrencisi olduğuna dair ifadelerin kurumun tüm yayınlarında, ilanlarında, sosyal medya hesaplarında, afişlerinde, dergilerinde, reklâmlarında ve tanıtımlarında herhangi bir bedel, karşılık veya ücret talep edilmeksizin kullanılmasına, ayrıca velinin ve öğrencinin cep telefonuna, elektronik postasına Gizli Zeka Eğitim Kurumları’nın her türlü mesajı, duyuruyu göndermesine izin veriyorum.
Veli ödeme yaptığı anda sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. Bu sözleşmeden kaynaklanan tüm anlaşmazlıklarda İzmir İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.

Garanti Bankası
1596-6299249 Karşıyaka Çarşı
IBAN: TR24 0006 2001 5960 0006 2992 49
Ögehan UĞUŞ